Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi , kişisel bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır: Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları teslim etmek.

Kişisel Bilgilere, sadece Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi , Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketine aittir.

Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.


Sitemizde yer alan tasarım, grafik, logo, metinler ve belgeler üzerindeki fikri mülkiyet hakları ile telif hakları Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketine aittir. Sitemizde bulunan içeriğin tamamı veya bir kısmı şirketimizin yazılı izni olmadan kullanılamaz. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Sitemizden alınan içerik ticari amaçla kullanılamaz.

Sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar farklı sitelere götürebilir bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarakBey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. NBey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketine bağlantı verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketine bu sitede yer alan İçeriğin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya bilgisayar sistemlerinize bulaşabilecek kötü niyetli yazılımların sebep olabileceği hasarlardan şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Öğrenci bilgileri ve İş başvuruları hariç olmak üzere, İnternet aracılığıyla bize ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve sair bilgiler, Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi tarafından, size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, ticari veya gayri ticari bir amaçla kullanılabilecektir. Bey Bilgi Teknolojileri Eğitim Yayıncılık İnşaat Ticaret Limited Şirketi öğrenci kişisel bilgileri ve iş başvuruları hariç olmak üzere kendilerine iletilen bu tür bilgileri gizli tutmak zorunda değildir.