BİZ KİMİZ?

Şirketimiz, ölçme değerlendirme ve bu alanda yazılım geliştirme hizmetleri olarak 12 yıldır faaliyet göstermektedir. Eğitim-öğretim alanındaki kamu ve özel eğitim kurumlarına; deneme sınavları, rehberlik anketleri (psikolojik testler) ve özel anketler uygulayarak bunların sonuçlarına ilişkin ölçme ve değerlendirme hizmeti verir. Elde ettiği verileri işleyerek kurumlara nitelikli ve faydalı raporlar sunar.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu müfredatlara %100 uyumlu, güncel, amaca uygun, nitelikli ve ortak değerlere saygılı PESA markasıyla deneme sınavları ve konu tarama yaprak testleri çıkarmaktadır. Bu uygulamaların neticesinde öğrencilerin eksik olduğu konuları, anlaşılamayan kazanımları tespit ederek kuruma, öğretmene, veliye ve öğrenciye anlaşılır şekilde detaylı olarak analizleri raporlar. Böylece eksiklerin vakit geçirilmeden tamamlanması için fırsatlar oluşturur.

Şirketimiz yıllar önce alt yapısını oluşturduğu ve uygulamaları ile tecrübe edindiği online platformunu geliştirerek eğitime destek vermeye devam etmektedir. Son zamanlarda online eğitime duyulan ihtiyacın artması ile hazırlamış olduğu tüm ürünlerini hem basılı hem de online olarak tercihlerinize sunmaktadır.

İdari, öğretmen, öğrenci, bayi, ölçme değerlendirme programı gibi modüllerin yazılımını kendi bünyesinde geliştirmekte olup tüm ürünlerini kurumların taleplerine göre özelleştirebilmektedir.


Misyonumuz

Ölçme ve Değerlendirme alanında bilgi ve birikimlerimizi, ihtiyaç duyan kurumlara; yenilikçi ve ileri teknolojiler kullanarak; bilimsel, reel, özgün ve farklı çözümlerle sunmak. Kurumsal olarak, değişime ve gelişime ayak uydurmakla kalmayıp, öncülük yapmak.Merkezi ülkemiz olmak üzere, hizmet alanımızı diğer ülke ve merkezlere taşıyarak, sektörde en iyi ve en saygın kurumlar arasında yerini almak.


Vizyonumuz

“Ölçemediğiniz hiçbir şeyi kontrol edemez, kontrol edemediğiniz hiçbir şeyi de yönetemezsiniz.” (Peter Drucker) ilkesinden hareketle; başta eğitim kurumları olmak üzere ihtiyaç duyan tüm kurumlara; sınav organizasyonları, konu kazanım testi uygulamaları, rehberlik testleri ve anketleri, performans ölçümleri ve diğer ölçme ve değerlendirme hizmetlerini, profesyonel geri bildirim, kapsamlı ve detaylı raporlamalar ile sunmaktır.