Haber ve Duyurular


İlkokul,ortaokul ve lise kataloglarımız hazır. Bayilerimiz katalog taleplerinde bulunabilirler.


KATALOG İÇERİKLERİ:
1. Katalog
2. Örnek Karne
3. Öğrnek Optik Form
4. Örnek Sınıf Karnesi
5. Örnek idare raporu
6. Örnek Sınavlar
7. Demo Şifre

2019-2020 Tanıtım materyalleri için tıklayınız.

TestVakti kalitesiyle PESA denemeleri bu yıl da öğrencilerimize sınavlarında ışık tuttu. 2019 yılı Liselere Giriş Sınavında sorulan sorulara örnek niteliğinde hazırlanan PESA denemeleri, yine bir çok benzer soruyla öğrencilerimize sınav sürecinde yol gösterdi. 2019 PESA denemeleri - 2019 LGS benzer soruları PDF olarak sayfamızda yayınlandı. Yeni Eğitim-Öğretim yılında da öğrencilerimizle birlikte başarıya koşmak ve her geçen yıl artan kalitemizi daha da arttırmak dileğiyle...

LGS benzer soru kitapçığını indirmek için tıklayınız.

TestVakti kalitesiyle PESA denemeleri bu yıl da öğrencilerimize sınavlarında ışık tuttu. 2019 yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) sorulan sorulara örnek niteliğinde hazırlanan PESA denemeleri, yine bir çok benzer soruyla öğrencilerimize sınav sürecinde yol gösterdi. 2019 PESA denemeleri - 2019 YKS benzer soruları PDF olarak sayfamızda yayınlandı. Yeni Eğitim-Öğretim yılında da öğrencilerimizle birlikte başarıya koşmak ve her geçen yıl artan kalitemizi daha da arttırmak dileğiyle...

YKS benzer soru kitapçığını indirmek için tıklayınız.

Gerek kendi sorularımızla gerekse ilgili komisyonların hazırladığı sorularla, Milli Eğitim Müdürlüklerinin organize ettiği kazanım değerlendirme sınavlarını başarıyla gerçekleştirmeye devam etmekteyiz. 2018 - 2019 eğitim öğretim döneminde, bu kapsamda gerçekleştirdiğimiz ilk sınav KİLİS ili ve ilçelerinde oldu. Başarıyla organize edilen ilk sınavın ikincisi de Aralık ayında gerçekleştirilecek. Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Bir önceli yılın konularını içeren sınavlarımız hazır. 3. Sınıftan 12. sınıfa kadar uygulayabileceğiniz, yaz tatili dönüşü öğrencimizin durumunu göreceğiniz, sınıf dağılımlarını kolayca yapmanızı sağlayacak HBS sınavı siparişleriniz bekliyoruz. İyi çalışmalar.

8 yıldır ölçme değerlendirme hizmeti ile eğitime katkı sağlayan kurumumuz bayi ağını genişleterek büyümeye devam ediyor.

Ölçme değerlendirme alanındaki kalitesini sürekli yukarılara çeken kurumumuz pazarlama ağına yeni bayiler ekleyerek faaliyetlerine devam etmektedir.

İkiyüzü aşkın bayi ile sezona başlarak daha geniş kapsamlı sınavlar hedeflenmektedir.

 

Bayilik Bölge Alanları Sorgulamak İçin Tıklayınız

Bayilik Avantajları İçin Tıklayınız

Bayilik Başvurusu İçin Tıklayınız